Unikaalse disaini ja tipptasemel kvaliteediga välimööbel

Unikaalse disaini ja tipptasemel kvaliteediga välimööbel

"Omanäoline stiil ja tähelepanu proportsioonidel on võtmetähtsusega suurepärase disaini loomisel. Kui välimööblil veedetud aeg parandab kasutaja enesetunnet, on tegemist õnnestunud disainiga." N. Couture

Kogu valik on meie salongis vaatamiseks ja proovimiseks nähtaval ning laost koheselt saadaval.

Tutvu meie toodetega

Originaalset disaini on raske leida, kuid kerge ära tunda. 

Kliendid meist

Otsisin terrassile midagi vahemerelikku ja teistsugust kui tavalised aiamööbli pakkumised. Internetis surfates hakkas "Curl" seeria silma oma omapärase disainiga. Käisin esinduses testimas mugavust ja kvaliteeti, peale seda oli valik tehtud!  Massiivne, elegantne, mugav ja pilkupüüdev mööbel, kus suveõhtuid nautida.

Rome, Tallinn

Ma ei oska isegi väljendada oma tänu välimööbli suhtes. Ma olen nii üli üli rahul ja õnnelik, et ma sellise valiku tegin. Naudin oma mööblit iga päev ja hilisõhtutundideni välja.

Kitty, Tallinn

Livoutdoor.eu HUG seeria kasuks sai otsustatud omapärase disaini ja kiire tarneaja tõttu, isegi transport Hispaaniasse sai kenasti organiseeritud.

Marek, Valencia

Otsisime oma väliterrassile sobivat mööblit päris kaua. Livoutdoor.eu eristus aga koheselt teistest nii disaini kui originaalse, omapärase stiili poolest. Valisime kaua Cuddle ja Diva seeria vahel, lõpuks sai otsustatud viimase kasuks. Meeldis ka, et kaup oli kohapeal olemas, ei pidanud tellima ega ootama.

Piret, Pärnumaa

Juba ammu oli soov, et meie uus välimööbel oleks omapärane ja kestaks kaua ning et talveperioodil oleks võimalik leida mööblile rakendust ka meie talveaias. Ostsime Loop seeria ümara nurgaga diivani koos diivanilaua ja 2 päevitustooliga ning antud komplekt meil nüüd kasutuses aastaringselt, nüüd juba 3 aastat.

Karin perega, Tartu

Liv Outdoor poolt täname kõiki, kes on meile saatnud tagasisidet nii fotode kui kirjade näol. Meeldiv näha, et et valitud tooted on leidnud omale toredad kodud ning annavad veelgi enam põhjust väljas viibimiseks.

Mart ja Argo

Liitu uudiskirjaga

Tutvu 2024. aasta tootekataloogiga

Firmast

Liv Outdoor OÜ
Reg nr 14671264
KMKR EE102176722
E-mail: info@livoutdoor.eu
Telefon: +372 6 888 617

Salong

Aadress: Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, 75306, Harjumaa

Salong on avatud kokkuleppel
Tooted Meist Kasulikku Inspiratsioon Kontakt

Facebook

Instagram

Mumu kannab nüüdsest uut nime: Liv Outdoor!
Seoses laienemisega on vaid loomulik, et ka meie nimi hõlmaks kõike, mis õueelust tõeliselt tervikliku kogemuse teeb. Oleme täiendamas oma tootegrupivalikut, et sinu värske õhu käes veedetud aeg oleks veelgi omanäolisem. Hoidke silm peal meie uuel peatükil ja leidke vajaminev inspiratsioon!
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.
Esita siit ostusoov ja saadame koheselt arve. Kui aga tekkis huvi valitud toode oma silmaga üle vaadata, külasta meie salongi aadressil Kõrtsi tee 7, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa. Tel 6 888 617. Tasuda on võimalik ka kohapeal.

Arve andmed:

Hetkel pole ühtegi toodet lisatud ostusooviks

Email again:

Transport

Paigaldus

Pärast ostusoovi esitamist saadame Teile arve. Tarneaeg üle Eesti kõigi toodete puhul kuni 3 tööpäeva.